Ceny już od 30zł! - Płacisz wyłącznie za wykonaną usługę, nie za czas naprawy.

Dojazd do 10km od Olsztyna Gratis!

Naprawa i rozbudowa komputerów

Naprawa i rozbudowa komputerów

W naszej ofercie znajdziesz wiele usług, które świadczymy w zakresie naprawy i unowocześniania komputerów. Każda usterka, która wymaga znajomości informatyki oraz urządzeń komputerowych, jest dla nas do wykonania. Nie znasz się na swoim komputerze, działa nie tak jak powinien? Skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy.

Naprawa laptopów - naprawa układów BGA

Naprawa laptopów

W laptopach bardzo często zdarza się, że potrzebna jest naprawa układów BGA. W tej kwestii trzeba już naprawdę się znać w temacie, by rzeczywiście to zreperować.  Dla nas to  żaden problem, ponieważ takie naprawy wykonujemy dość często i bez większych problemów. Warto w tej kwestii nam zaufać, ponieważ doskonale się znamy na tej pracy. 

Uaktualnienia komputerowe

Uaktualnienia
komputerowe

 Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy starań, żeby usługi były wykonywane na najwyższym poziomie. Czasem wystarczą drobne poprawki w systemie, by komputer zaczął działać bez problemu. Wystarczy zadzwonić do nas, lub napisać SMS. Każdy sposób komunikacji z nami, jest dobry i żadne nie będzie zlekceważony.

Instalacja systemów operacyjnych

Instalacja systemów operacyjnych

Nasza oferta jest atrakcyjna cenowo, ponieważ płacisz wyłącznie za wykonaną usługę, bez względu na to, jak długo będzie wymagała ona pracy. Zarówno dotyczy to napraw sprzętu komputerowego jak również instalacji oprogramowania. Czas naprawy nie jest wliczany w cenę, tylko to, co było w sprzęcie do zrobienia.

Modernizacja oraz pomoc w zakupie komputerów

Modernizacja oraz pomoc w zakupie komputerów

Kupno nowego komputera nie zawsze jest w pełni uzasadnione. Czasem wystarczy unowocześnić, i zmodernizować posiadany już komputer. Jednak w razie decyzji o zakupie nowego, służmy fachową radą. Do 10 km od Olsztyna, dojazd gratis.

Usuwanie wirusów

Usuwanie wirusów

Komputer zawirusowany? Najnowocześniejsze oprogramowanie antywirusowe pomoże nam uporać się z problemem. Doskonała znajomość informatyki oraz sprzętu komputerowego pozwala na szybką i bezpieczną instalację systemów operacyjnych, czyszczenia uszkodzonych dysków czy proste prace, które mają usprawnić działanie komputera. Dotyczy to zarówno komputerów PC, lecz także laptopów.

Sieci komputerowe przewodowe i bezprzewodowe

Sieci komputerowe przewodowe i bezprzewodowe

Firmy często potrzebują sieci przewodowych lub bezprzewodowych. W zależności od potrzeb i wymagań klienta, oferujemy w pełni profesjonalną usługę tworzenia oraz łączenia sieci. Dostosowujemy się do wymagań poszczególnych klientów i realizujemy ich oczekiwania.

Wymiana matrycy oraz pozostałe naprawy elektroniczne

Wymiana matrycy oraz pozostałe naprawy elektroniczne

W sprzętach elektronicznych jest wiele usterek, które co jakiś czas trzeba używać. Oczywiście, jeśli ktoś się na tym zna, nie ma problemu  naprawą, jednak dla wielu osób, jest to temat Malo znany. W takiej sytuacji zapraszamy do nas, ponieważ jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę i naprawić wiele elementów komputerów PC oraz laptopów.

Naprawa komputerów Olsztyn